
Kontrola testů v kinech
Chtěl bych jít do kina (Cinema City Chodov), ale nechce se mi dělat test. Když si pošlu fake smsku, poznají to? Jak přísná je kontrola? (nejsem žádny antivaxer ale cekam na 2. davku tak humble urself trošku)
Děkuji moc.
jestli na to máš koule tak vem mobil a natoč si ho jak ti říká že chce po tobě test... minmálně alespon ted všem musí bejt jasný že je to protizákonné a že můžou jít sedět - oni to nesmí vyžadovat a ani se tě nesmí dotázat - za to je trestně zodpovědnej každej člověk a ne firma která mu to nařídila...
http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-2-hlava-10-dil-1-paragraf-328
Kdo neoprávněně vykonává úkony, které jsou vyhrazeny orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jinému orgánu veřejné moci, nebo
kdo vykoná úkon, který může být vykonán jen z moci úřední orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jiného orgánu veřejné moci,
bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
Kina jsou snad ve stejné kategorii jako kadeřnictví, čili ta by test kontrolovat měla.
Naopak restaurace a obchody na to nárok nemaji
alespoň podle toho, co na svých strránkách píše ministerstvo zdravotnictví (ale víme, jak to v minulosti se zákonností jeho prohlášení bylo)
https://ockodoc.mzcr.cz/digitalni-zelene-certifikaty-informace/#kdo-a-kde-kontroluje-certifikaty-v-cr
Jen mi povězte, jak se liší diskotéka (kde se nekontroluje) a taneční akce (kde se kontroluje) a našlo by se tam pár dalších nesmyslů.
Onehdy jsem četl, že poliši pokutovali lidi v baru, protože se "houpali v bocích" při poslechu jukeboxu. Kde to ku*va žijem???
V půlnočním království. Zákaz zpěvu, zákaz tance. Přijde král Miroslav? (Jestli bude Kalousek kandidovat na prezidenta, tak mu to tam hodím)
Král Kalousek? To raději krále Kazisvěta.
Kazisvěta už tam máme.
Když už potřebujeme Miroslava, tak jinej vhodnej Mirek mě nenapadá.
Topolánek byl taky Mirek a šoumen. Kalouska poslat raději na hrad Mírov.