Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aký je to seriál?

Z oblohy spadla veľká kupola, ktorá ohraničila celé mesto od zvyšku sveta a nikto netuší kde sa zjavila. No je tu partia nejakých teenagerov a tý sú nejak tou kupolou ovplyvňovaný, majú vidiny alebo hromadne odpadnú a pod. Ešte viem že tam bola rozsekaná krava.

Řešení:

Ďakujem, neviem prečo ma to nenapadlo....

btw. môže mi tu poradiť niekto ešte film, niekde v doloch sú zasypaný ťažiči a ktorý sa snažia nájsť cestu von, ale nejaká príšera v tých doloch ich postupne zabíja. Taktiež je tam bežné že sa postava otočí od kadiaľ išla a zrazu je tam len stena dolu, ako by tie podzemné chodby sa furt menili.