Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Policejni hodnost po VS

Dobrý den, zajímálo by mě jestli po absolvování VŠ (policejní akademie, případně i jiné, jestli to nehraje roli) je policista, nebo uchazeč o místo policisty povýšen na vyšší hodnost, anebo musí jít od začátku (rotný). Zjišťoval jsem si, že u armády něco takového je, ale nevím jestli je to samé i u policie.

Děkuji.

I s VS te hned nepusti od lopaty k míchačce.
Jestli se nepletu, na vyší jodnost je zapotřebí mit experiencii nebo pokracovat studie treba primo u policie. (Jen tipuji, ale myslím že i v kriminologii ci kdyby jsi měl pracovat jen v administraci z tebe hned neudelají majora ;)

Jestli tě to opravdu zajímá, kontaktuj a zeptej se přímo na náborových stránkách České policie.