Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestup ve třetím ročníku

Dobrý den,
Jdu do třetího ročníku na gymnáziu a už nevím moc co dál. Škola kterou jsem si jako tupec vybral je jedna z nejtěžších v okolí. Až poslední dobou si ale uvědomuji, že sem vůbec nepatřím. Nemám tu kamarády a mám pocit že ze mne gympl vysává život. Proto se chci zeptat, je dobrý nápad přestoupit na jinou školu? Mám vybranou konkrétně kterou, ale je poměrně velká možnost že by mne poslali do prvního ročníku.
Také se chci zeptat, lze přestoupit řekněme v prosinci, nebo je to nastavené na začátek školního roku?
Děkuji

Ten gympl je čtyřletý nebo víceletý?
Pokud čtyřletý, tak vidím jako rozumné ho už dokončit a po maturitě jít tam, kam tě srdce táhne třeba na nějakou VOŠ.
Pokud osmiletý, třeba na studium na SŠ nemáš.

BTW: Co za školu máš vybranou? Už ses ptal tam?
:-(:beer: