Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhledávač letu

Dobrý den,
Existuje nějaký vyhledávač letu letadel,spoje loděmi ?
Něco jak je idos abych zadal start a cíl cesty
Např kdyby jste chtěli jet na Tongu tak je celkem problematické A nereálné najít přímý spoj, a ne z každého letiště se tam dostanete, tudíž něco jako idos by se hodil

Kúp si letenku na Tongu (alebo hocikde inde) a letecká spoločnosť nájde trasu, určí prestupy a zabezpečí ti to, že sa tam dostaneš aj v prípade výpadku nejakého spoja. A to všetko bez ohľadu na to, či si si nejakú trasu sám našiel vo vyhľadávači.