Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto jak toho sníst co nejvíc?

ahojky všem,potřebovala bych poradit,s takovou zvláštní věcí . Potřebuju nějáký tipy jak to udělat abych toho snědla co nejvíc najednou ,jako u jedný večeře třeba . Je to pro mně důležitý není to jen tak ze srandy. Měli byste nějáké dobré nápady?? díky moc všem Monika

Tazatel je úchyl. LOCK. (host)

loading...

Potřebuju nějáký tipy jak to udělat abych toho snědla co nejvíc najednou

Tak si nalož třeba misu salátu. Nastrouhej si do toho jednu mrkvu, lžíci olivového oleje, proč ne kousek sýru a máš klid.
Tipuji ze chceš zhubnou ale nedokážeš přestat žrat a je to spíše psychologické a potřebuješ vidět že jsi toho hodně sežrala ? Jenže to je k ničemu když ve 4 hodiny ráno budeš vlezlá v ledničce a sníš rodině kachničku s knedlíčkem co měli na neděli a k tomu nanučka ať to není jenom mastný.

nn,my budem mít takovou soutěž . My chodíme 2 holky s jedním krásným klukem, no já sem tlustá ale ona taky a on je nejkrásnější kluk jakýho znám . Nevím jak je to možný ale prý se mu líbím ,ale ta druhá taky . A my sme chtěli at si vybere jen jednu z nás . Tak on řekl že jo ale tet nám dává různý ukoly a která je splníme líp tak vyhraje . A stou druhou se rozjede . No a tet nás veme na krásnou večeři a která toho sníme víc tak tý to zaplatí a ta vyhraje . Tak potřebuju poradit něco dobrýho.
Klystýr to je u doktora když vám vypumpujou žaludek ne? to sem zrovna nemyslela.

To není , ale je taky bohatej, a na bříšku má krásnou vánočku. A já mám akorát špeky. Ale on nám vymýšlí pořád nějáký soutěže , a vždycky chce, abysme si na sebe vzaly něco obtaženýho aby nám přetíkaly špeky , a pak to skončí sexem ve trojce. Všichni ostatní říkají že sem hnusná ale on že sem krásná.

A když vám dá úkol nafotit pipiny na náměstí a poslat mu fotky, úkol splníš? Nebo sežrat lžíci písku?

Takového mládence kopnout do pidele a zapomenout, že vůbec existuje. Plnit jeho výmysly, akorát ze sebe děláš blbku - a on toho nepochybně zneužije, už to vidím na jeho fejsbúú: "Koukejte na ta telata, skáčou, jak pískám". Akorát tě zesměšní a bude tě to bolet.

takovej on není , on nás má rád , je to s ním úžasný aji v posteli , a mají luxusní barák , fitko , vířivku prostě luxus . A mně žádnej jinej nechce, jedině tak tlustý kluci jako sem já . A zato můžeme my dvě , protože on to vymyslel až když sme na něj tlačili at si vybere jenom jednu z nás. Anebo se máme rači domluvit a zůstat s ním chodit obě?

jo díky tak už je to hotový , no tu soutěž sem vyhrála , ale on nám pak až sme byli u něho vymyslel ještě jednu soutěž , že budem zápasit sumo nahoře bez . A která z nás se dřív pozvrací tak prohraje . Tak to sem zase prohrála . Ale pak sme se domluvili že sním budem chodit obě protože se ho žádná nechceme vzdát . A on nám dělal rozhodčího a jak na nás koukal tak se mu hned postavil . A říkal že sme mnohem lepší než profi lezbičky na videách . Chápete to?