Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přítelkyně se neplánuje přestěhovat

Ahoj,

konečně jsem si našel přítelkyni se kterou si rozumím, ona pracuje v Praze, já jsem z Libereckého kraje. Došlo teď na otázku zda by byla ochotna se v budoucnu přestěhovat ke mně na což odpověděla že ne, protože nechce být daleko od rodiny (rodiče a sourozence), kteří žijí na Vysočině. V Praze se jí nelíbí a i plánuje v budoucnu jinou práci. Navrhuje kompromis - středočeský kraj.

Já jsem na LBC kraj taky vázaný - stabilní práce, domek na hypotéku (ano, zde bydlím s mamkou, platíme hypotéku, společně rekonstruujeme, do budoucna je to psané na mě), já mám svůj byt v Liberci po prarodičích + byt s nájemníkem a plat dvojnásobný oproti jejímu, takže zajištěný jsem a stabilní zázemí mám (oproti ní).

Bohužel mé předchozí vztahy ztroskotaly na tom samém problému a nerad bych dopadl stejně.

Zajímalo by mě, co byste dělali na mém místě. Asi Vás napadne, proč si nenajdu někoho poblíž, jenže to se mi do teď nepovedlo mimo jiné proto, že jsem věřící a tady na severu Čech už moc takových není...

Případně poradit jak jí přesvědčit, nebo to zatím neřešit? Známe se asi 2 měsíce...

Díky za rady.

Přesně tak, tohle řešit po 2 měsících je úplně mimo. Zatím se poznáváte, pokud vám to vydrží, třeba názor změní nebo se doberete nějakého kompromisu. Ale po 2 měsích bych to určitě neřešil, možná tak po 2 letech.