Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Část pracovního odevu

Ahoj, nejedná se o závažný problém, ale zajímalo by mě, zda musím mít na pracovišti bílou síťku na hlavě, když nemám vlasy,jsem úplně plešatý. Jedná se o montážní linku,kde vyrábíme pro automobilový průmysl nějaké komponenty.

A nebo taky řekne, protože příkaz zhora, nebo tak něco.
Ono to klidně může být v nějaké příloze u smlouvy o dodávkách, že vyjmenované operace v rukavičkách a všechny se síťkou, protože je výrazně jednodušší řešit má/nemá síťku, než od kolika milimetrů porostu a kde a jestli fousy taky a tak. Takhle dílovedoucí prostě koukne, všichni čepičky=OK, někdo bez=problém s možným porušením slmlouvy= sprduňk ...