Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Díval jsem se na to včera, taky jsem víceméně čekal až na konec, jestli tam bude něco k jeho současn…
Hanyse.k 16.09.2021 17:37
Hanyse.k
Ona to prednedavnom povedala tak nonsalatnejsie. Michael je to s nami a zije, ale je iny. Inymi slov…
fleg 17.09.2021 06:56
fleg
Přesně tyhle slova od manželky zazněly i v tom dokumentu. Nechtěl jem to psát, ale bude to tak jak p… poslední
Hanyse.k 17.09.2021 10:36
Hanyse.k
Starší článek z roku 2020: ...Daleko konkrétnější však byla bývalá manželka italského multimilionář… nový
Zdenál 17.09.2021 08:19
Zdenál

Díval jsem se na to včera, taky jsem víceméně čekal až na konec, jestli tam bude něco k jeho současnému stavu, nebylo. Asi 11 minut do konce, tam mluví jeho manželka, syn a dcera, kdy manželka pak uvedla, že on je chránil celou dobu a oni ho chrání teď. Ale z toho co tam bylo řečeno, tak mi znělo, že je prostě na tom špatně, normálně fungovat nebude. Jinak to je samozřejmě o jeho kariéře a i jeho soukromém životě, ale kdo se zajímá, tak toto víceméně zná.

Starší článek z roku 2020:

...Daleko konkrétnější však byla bývalá manželka italského multimilionáře Flavia Briatoreho, který se výrazně angažoval ve formuli 1, Elisabetta Gregoraciová. "Schumacher nemluví, nemůže se pohybovat. Komunikuje jen očima. Bezprostřední přístup kromě vlastní rodiny k němu mají již jen tři další lidé," prozradila italským médiím.
Zprávy o tom, že se německý pilot se svým okolím dorozumívá jen na základě očního kontaktu, nemůže chodit a ve všech ohledech je odkázán na své okolí, potvrdily později i další zdroje. Ty zároveň uvádějí, že je údajně schopen plně vnímat své okolí a uvědomovat si svou situaci.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru