Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvojnásobné množství plynu

Zdravím
Na letošní faktuře mám dvojnásobný objem kubíků plynu proti loňsku je to pro mě záhada co se mohlo stát ? ::) přiznávám že tento rok jsem topil víc ale zaráží mě to dvojnásobné množství, já s plynem topím jen na jaře a na podzim když ještě není taková zima. díky

V tvém dotazu nevidím, jestli stav plynoměru souhlasí se stavem na faktuře. Už jsem zažil něco podobného u elektroměru. Když jsem to reklamoval, mezi řečí jsem se dozvěděl, že odečítači psali stavy odhadem a u mě se hodně spletli.