Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si zrzavé ženy aplikují makeup?

Jak si zrzavé ženy aplikují makeup?
Pokud maji pihy a chteji odstranit akne či nedokonalosti na pleti, ale bez odstraneni pih tak jak takovy makeup aplikují?

Vim je to trochu neobvyklá otázka, ale celkem by mě to zajimalo :D diky.
Změna předmětu, původně: Pihy (Kurt)

Akné vytlačiť,... pihi nie sú problém... makeup jen decentne, jemne... ženy si síce potrpia na kráse, a myslia si že keď vyzerajú ako barbie, že sa to páči aj mužom, ale opak je pravdou,... preferujú skôr prirodzenú aj "nedokonalú" krásu... teda aspoň myslím,... i když v dnešnej dobe už aj muži si dávajú umelé mihalnice 5cm, umelé nechty 5cm, farbia sa jak barbie... to vieš dnešný svet..... aspoň dúfam že to zostane veľmi malá menšina...

Píšeš co se ti líbí, mě se taky barbie a cokoliv více výrazného nelíbí, mám rád přirozený nebo decentní vzhled, ale zajimá mě zda je třeba nějaké video o tom jak si holka zakryje akné nebo nějakou jinou chybu na místě kde má pihu, a pihu skrýt nechce.

No já tomu sice vůbec nerozumím, nemám piercing, tetování, náramky a náhrdelník a už vůbec se nemaluju.
Tedy nejdu s novými moderními trendy. :-D
Zato se mi v TV furt vnucují reklamy na kosmetiku.
Tedy jakýs takýs přehled mám. Holka ráno vstane, na ksicht si namaluje obličej. Pokud potřebuje odkrýt makeupem
zakrytou pihu, použije mycelární vodu (neplést s myceliem, to je podhoubí). Do mycelární vody (dokonale odstraňuje makeup) namočí špičku štětečku a pihu krásy opatrně odlíčí.
Pokud ale holka dospěje v ženu, je operace složitější. Nejprve je nutno aplikovat krém s kyselinou hyaluronovou k vyrovnání pleti. Potom makeup a odlíčení pihy.
Pokud už dospěje skoro v bábu, je to ještě složitější. Nejprve musí do kosmetického salónu. Tam ji do ksichtu napíchaji
botulotoxin, to vyrovná vrásky a ztuhne jí huba. Pak si na ztuhlou hubu namaluje obličej a pomocí mycelární vody odlíčí pihu krásy.
Doufám, že jsem na otázku odpověděl s vědomím maximálního využití svých znalostí. :puff::beer: