Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Kožní Brno

Dobrý den
právě hodinu čekám na kožní ambulanci ve starém Lískovci ale doktorka není schopna dodržet vlastní ordinační hodiny
neví někdo kde v Brně je jiná kožní ambulance která by mě ještě dnes vzala?

jiná kožní ambulance která by mě ještě dnes vzala?

A to máme jako zjišťovat a obvolávat my za tebe? Těžko tu zrovna bude někdo, kdo sedí v jiné čekárně a vidí skutečnost.
A jestli čekáš jen hodinu, tak než se přesuneš jinam a dostaneš na řadu, tak to možná bude trvat déle.
Ostatně podle asi nového ministra zdravotnictví Válka nebude čekání v ordinacích 6 hodin nic divného.

ptal jsem se brňáků jeslti neznají kožní která skutečně funguje protože tá ve starém lískovci je katastrofa
Karle já vím že tu platíš za takového místního dementa (a pochybuji že si vůbec z Brna tak proč si na to v první řadě klilal taky nevím) ale když nemáš nic užitečného co bys poradil tak proč vůbec na ty otázky reaguješ? jedinkrát jsem tě neviděl skutečně poradit akorát mít slaný kecy...
nezapomeň mi dát ban že jsem ranil tvé citlivé ego... působíš na mě jako dědek co si tady léčí mindráky
PS: procvič si porozumění textu... kdyby si četl lépe tak bys věděl že pointa není v tom že čekám hodinu což je ještě málo ale že sama doktorka není schopná přijít na vlastní ordinační hodiny...