Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seženu "černé ředkve" ve městě?

Dobrý den, prosím může mi někdo poradit zda v nějakém supermarketu zahlédl černé ředkve? Údajně je to velice zdravá zelenina na specifické zdravotní problémy, ale nikde jsem ji nikdy neviděl. Děkuji za tip
Četl jsem o extraktu v lékárnách, nevím zda je to lepší varianta.

Ona se stejně užívá šťáva z ní, takže ten extrakt je přesně to, co potřebujete. Jen vybírejte co nejméně upravený (a to i teplotně). Jinak si myslím, že v zelenině ani marketu moc neuspějete, tak končí obvykle u červené řepy. :-)

V sezóne ju dostať v Tesco hypermarketoch,v žiadnej inej podobnej hypermarketovej sieti /lidl,kaufland,Billa a spol/som ju nevidel….jedine si daj pozor,ak máš náhodou žalúdočné/dvanastornikové vredy,výrazne zhoršuje stav….