Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám knihu - rakovina od "Moisiové"

Dobrý den, prosím o pomoct s dohledáním. Jedna osoba mi říkala o knize/příběhu o paní, která porazila rakovinu v nějakém šíleném koncovém stádiu a měla by se jmenovat nějak "Mojsiová" či "Mojziova" (ta žena, kniha nevím a nevím z které země). Nic jiného nevím. Skrz neznalost přesného jména se mi to nedaří dohledat, netuší někdo o co jde? Moc děkuji za případný tip

Tak jsem to nedohledal. Doufal jsem, že by to mohlo být něco známého.
Chtěl bych tedy poprosit o tipy na nějakou obdobnou knihu, nejlépe k tématu rakoviny. Příběh o naději s dobrým koncem, který by mohl psychicky pomoct nemocné osobě, či něco podobného pozitivního. Budu rád za každý tip, děkuji moc.