Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Erekcia

Dobrý deň chcel by som sa poradiť mám taký problém že pri dosiahnutí erekcie je veľmi slabá a vydrží krátko bez stimulacie a navyše mám pocit ako keby som nemal poriadne vzrušenie citové a to tak neprezivam pri stimulácii kedtak len slabo .. takze mám pocit že niečo nieje ako ma , a mám pocit ako keby chýbalo vzrušenie … neviete aký by mohol bYt vtom problém ? Mám pocit že pár sekúnd to tak je a potom to prestane.. ani tá erekcia neni ako bývala aj po dosiahnutii mám pocit ako keby proste nebola .. ako keby chýbal celkovo nejaký cit vnímania . V minulosti som mal problém s plodnostou lebo takmer nebola žiadna a operovali mi krcovu žilu na semeniku… ale kedysi to bolo pohode aj tá chuť ako keby bola slabá . Ďakujem za vopred za rady
.

loading...

Tohle může způsobit i zánět močových cest,takže vyšetření u lékaře.A zkusit kotvičník. Účinky kotvičníku
Podporuje normální funkci močové soustavy.
Zlepšuje náladu, má povzbuzující účinky.
Zajišťuje zvýšení sexuální aktivity a libida.
U žen přispívá k dozrávání vajíček, pomáhá řešit problémy s neplodností a menstruací.
U mužů podporuje tvorbu spermií a zvyšuje hladinu testosteronu.