Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik bere řidič skupiny C?

Ahoj. Situace je, jaká je a tak by mě zajímalo, jak si v dnešní době vedou řidiči nákladních vozidel. Ze všeho nejvíc by mě bavilo mít C + profesák a to bednu. Kolik vydělává vnitro a mezinárodko v této době s C?
Kolik C+E vnitro a mezinárodko? Samozřejmě s dietami. To, co jde na účet. Moc děkuji za info.

Dělal jsem v dopravě několik let (ne jako řidič). Liší se to opravdu firma od firmy a dle zkušeností a známostí pro lepší trasy. Na účet jde 10 tisíc něco, aby jsi měl zaplacené pojištění, hypotéku si nevezmeš, často dostaneš každý měsíc nějakou naftu, aby nebylo potřeba ji z firmy krást. Co znám kluky se zkušenostma mají v ruce 50+ , exekutor jim na to nemůže, ale nemohou si půjčovat jako běžný člověk. Problém - budoucí důchod. Bydlí v kabině na dálnici několik týdnů a pak pár dnů doma. Je to zkušenost z firmy co nebudu jmenovat. Ty co záobují supermarkety určitě takovou šmelinu nejedou a asi tolik nevydělají. Těch firem je hafo, chtělo by to někde udělat nějakou praxi a pak doporučení. Předpokládá, že ti jde hlavně o peníze. Jsou tam za cenu života v kabině.