Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Letecká pošta

Dobrý den, chci se zeptat, zda někdo neví, co udělat pro to, aby mi šel stáhnout soubor z letecké pošty.

Vždy mi to šlo bez problémů, ale dneska se snažím už asi hodinu, snad ze všech prohlížečů a nevím, kde nastal problém, nejsem žádný ajťák, tak se obracím na Vás.

Děkuju.

U některých stránek pomáhá otevřít anonymní okno (v různých prohlížečích se to jmenuje různě, ale mělo by to znamenat start s čistou cache a bez uložených cookies plus nějaké další drobnosti). Zřejmě se utápí ve vlastních cookies a podobném balastu, který v anonymním okně se neukládá. Píšu to obecně, protože s Leteckou poštou zkušenosti nemám, ale předpokládám, že jsou to stejné problémy, které sužují řadu dalších stránek. Použil jsem vícekrát jinou službu, jejíž název mi teď vypadnul z hlavy, možná Úschovna, ale dávno jsem už tuto potřebu neměl, mail dneska snese docela hodně.