Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platba pokuty za rychlost německo

Ahojky přišla mi pokuta za rychlost v něměcku, jel se v obci 50 a nevšiml si v rozestavěné části snížení na 30 a hned mě blejskl radar. Dneska mi přišla do schránky pokuta na 143,50 Euro avšak ta platba je nějak komplikovaná. Všechno na papíře sedí a vím, že mě tam radar fakt blejsknul. Avšak jak probíhá to řízení. Součástí toho papíru je přihlášení na stránku https://www.anhoerung24.de/ kde jsem se pod přiloženými údaji přihlásil a nabídla se mi možnost vyplnit údaje či zaplatit. Možnost zaplatit byla 2 způsobama a to QR kódem který nelze přes aplikaci KB načíst ani přes paypal a SEPO platbou. SEPO platbu jsem odeslal ale co teď ? Mám vypsat údaje o řidičovi adresu atd ? Moc se mi do toho nechce a nebo to platbou končí a mám se jen po připsání platby přihlásit a zkontrolovat zda-li je všechno v pořádku ? Jak to funguje ?

hlavne si treba uvedomit jedno. Vsetko, zaco vas nezavru do vazenia ja povolene, nieco vsak za poplatok ;) a je na kazdeho uvazeni, ci ten poplatok mu zato stoji alebo nie. chces ist mimo mesta viac ako 90? ziaden problem, ale je tam poplatok za navysenie rychlosti.