Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Softshell bunda

Ahojte všichni prosím vás mám jen dotaz myslíte si že je tahle softshellová bunda https://sporturia.cz/panska-cervena-softshellova-bunda-4f-sfm002/ pro holky nebo pro gaye? Dostal jsem ji k Vánocům a kamarádi říkají že v ní vypadám jak gay... Nevím mě ta bunda připadá normální parádně mi sedne a do deště je super. Tak mám akorát dotaz jaký na to máte názor vy. Předem děkuju moc.

Bunda se ti líbí a sedne ti.

Pokud ti víc záleží na tom, co řiká kamarád, tak ji zahoď a příště nakupuj s kamarádem.
Pokud ti víc záleží na pohodlí, tak kamarádovi řekni, že to není jeho problém. (A pokud s tím bude mít problém, tak ho zahoď).

Co chceš víc slyšet? Myslíš, že kamaráda přesvědčíš tím, že mu ukážeš tabulku z internetu, kde ti pár neznámých lidí řeklo že ne, pár že ano a pár cosi jiného?!?