Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrýchlil čas? Nič nestíham!

Ahojte,

Pamätám si 10-15 rokov do zadu, bežne som stíhal v pohode všetko možné, činnosti ktoré som robil mi trvali chvíľku, aj keď som sa neponáhľal,... dnes rovnakú činnosť, ponáhľam sa, a keď ju dokončím, pozriem na hodiny a hodina preč. Ako nič... Poriadne nič nestíham, a život uteká.... akékoľvek aktivity čo robím trvajú akoby dlhšie, ale sám mám pocit "ako rýchlo som to spravil", ale keď pozriem na hodiny, tak si vlastne uvedomím že celý deň je v prdeli. Pri tom som urobil skoro nič. Už som hľadal na Internete návody ako zefektívniť svoj čas, dodržiavam harmonogram, no aj tak nestíham. Nejaké rady?

Řešení:

Umenie žiť znamená vedieť sa správne rozhodnúť,na čo sa dá s kľudom vykašľať….čo máš urobiť dnes a zajtra odlož na pozajtra a získaš dva dni voľna….. vyber si z toho to dôležité a ži v klude,bez zbytočného stresu,ten škodí všetkému ….

Za to může prořezávaní mozku po 20 letech. Když jsi mladý, přemýšlíš více přítomně, tvůj mozek sbírá zkušenosti. Pak už ale jedeš dost na autopilota. Přemýšlíš nad tím jak ti někdo ubližoval, u toho děláš svojí práci, nebude to stejně rychle hotovo jako za mlada s čistou hlavou. Musíš umět tríčky

Umenie žiť znamená vedieť sa správne rozhodnúť,na čo sa dá s kľudom vykašľať….čo máš urobiť dnes a zajtra odlož na pozajtra a získaš dva dni voľna….. vyber si z toho to dôležité a ži v klude,bez zbytočného stresu,ten škodí všetkému ….

Za to může prořezávaní mozku po 20 letech. Když jsi mladý, přemýšlíš více přítomně, tvůj mozek sbírá zkušenosti. Pak už ale jedeš dost na autopilota. Přemýšlíš nad tím jak ti někdo ubližoval, u toho děláš svojí práci, nebude to stejně rychle hotovo jako za mlada s čistou hlavou. Musíš umět tríčky