Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ceny posiloven

Dobrý den,
Jaké nejlevnější posilovny znáte?vaše zkušenosti
Kdo zavítal do nejlevnější posilovny?
Já za 90 Kč
Zajímá mě jestli je to dobrá cena nebo se dá sehnat i levněji např v Olomouci

Běžná cena u nás ( Východní čechy ) je okolo 100 K4 / trénink = cca 1,5 hodiny
Samozřejmě se najsou i vyjímky třeba za 75 a taky pokud platíš permici vyjde tě třeba tréning na 55 kč . Nejlevnější je koupit časově omezenou a chosit třeba 4-5 x týdně...ale pokud to nedáš, nebo ti do toho vleze nemoc, tratíš na tom Oproti tomu je sice dražší tréninková permice, ale zase si ji vychodíš kdy chceš