Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mohu se oholit dámskou žiletkou?

Dobrý den,

Potřebuji se oholit ale mám doma pouze dámskou žiletku a pěnu. Mohu se oholit tím nebo ne? V čem je dámská jiná? Zkoušel jsem pátrat po internetu ale nic jsem o tom nenašel a v tomto jsem naprostý laik. Děkuji za odpovědi

Změna předmětu, původně: Žiletka (host)

V jedné italské komedii o farářovi se ztrátou paměti se dotyčný holil dámským strojkem u kterého bylo v návodu napsáno držte nohy od sebe.

Tak měl jednu haxnu hozenou na radiátoru.
Třeba to píšou i u těch našich. Tak bacha na případnou reklamaci a nedodržení pracovního postupu.