Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V zahraničí mobilní data,telefonat

Dobrý den,
Telefonovat v zahraničí mezi dvěma českými mobily je nějak zpoplatněné jako bych někam z ČR volal do zahraničí?

A když mám mobilní data a zapnu je v zahraničí tak mne běží stejně jak v ČR nebo je tam nějaký poplatek za to že je používám mimo ČR?

bližšie sa informuj u Tvojho konkrétneho operátora,obmedzenia bývajú často v zahraničí u dátových prenosov,napr. telekom pri zakúpení balíku neobmedzené dáta na 24 hodín v zahraničí tento balík obmedzí na 2GB a u business programov na 200GB,takže treba sa podrobne informovať u konkrétneho operátora na konkrétny balík alebo program,ktorý máš .....u bežných hovorov je to obvykle ako už tu bolo napísané,nebudem opakovať....