Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antikoncepce

Dobrý den,
Před menstruaci se nějakou dobu prášky neberou, je možné v tomto období otěhotnět nebo antikoncepce je pořád stejně účinná jako pozbytek měsíce?

Radu jsi dostal hned v první odpovědi, pak ses ptal na názor. Tak jsem ho napsal.
A když tedy toužíš po té radě, tak v 3. a 6. pádu se píše mně nebo mi, tedy ve větě

něco čím mě poradíš než aby jsi mne něco vyčítal

to nemáš ani jednou správně (o tom, že tam mělo být "abys" si napíšeme zase jindy).

„Abych vám to tedy dopověděl. Myslíte, pane šikovateli, že si to ten strojvůdce zapamatoval? Von si to poplet a znásobil to všechno třema, poněvadž si vzpomněl na trojici boží, a lokomotivu nenašel, ta tam ještě stojí na trati číslo 16.“