Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cizomenovy účet zdarma

Dnes sem dostal email ze můžu vést vedení účtu v cizí méně zdarma u monety, dostanu kartu k snadnému placení na dovolené a můžu si vybrat cizí menu (dolary, eura) tak by mě zajímalo zda je vážně tak jednoduché jak píšou nebo mám hledat háčky?

Místo hledání háčků se zamysli, jestli je normální dávat dotaz do kategorie Životospráva, když tu existuje Ekonomická poradna. (host)

Ve FIO zdarma nekolik cizomenovych uctu
CS zase nabizi multimenovou kartu - mas eurovy a korunovy ucet a platba kartou se provede z uctu podle meny. Takze neresis nekolik karet. Vedeni zdarma ale az u vyssiho typu uctu

Pokud budes chtit prevadet penize na cizomenovy ucet, nedelej to rovnou, ale pouzij sluzbu, ktera to udela mnohem levneji (lepsi kurz), treba TransferWise. Revolut uz platby v czk nepodporuje.