Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rakovina

Zdravím, mám dotaz ohledně léčby rakoviny kdo s tím máte zkušenosti.
Kamarádce před třemi týdny potvrdil lékař vznikající rakovinotvorné buňky v těle... je to tedy včas zachycené, protože na prevenci chodí už více jak rok. Jenže její lékař pořád čeká... a to je to co mi přijde zvláštní.
Na co čeká? Až se to zhorší... je na místě změna lékaře? Díky za příspěvky

Tělo si často s počínající rakovinou poradí samo. Léčit ji v takovém případě může přinést více škod než užitku. Jestli chceš další názor, tak ho získej od dalšího lékaře. Rozhodně ne na internetovém fóru, kde nikdo o té kamarádce nic netuší.