Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Letenky ryanair

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Objednal som si letenku cez aplikáciu ryanair na dňa 11.4., došiel mi mail, no je problém že sa mi letenka nechce zobrazovať v aplikácii aj keď som prihlásený. Zobrazí sa až keď zadám rezervačné číslo. Je to normálny jav? Letel som iba jeden krát ale vtedy sa mi letenka zobrazovala v aplikácií stále. A druhá otázka, qr code sa mi zobrazí až keď spravím check in? Ďakujem.

To jsou ty aplikace. Dneska si člověk bez apky nedojde ani na veřejné WC.
Já teda jsem letěl dvakrát, jednou s Brussels airlines, to jsem dostal vytištěný papír od cestovky nebo co to bylo (ale ten je prý hlavně pro mě, na letišti měl stačit pas (tehdy ještě ne občanka i když to bylo v rámci EU)),a podruhé s ČSA a to mi přišlo normálně pdf, které jsem si vytisknul a na letišti ukázal u zavazadel (nakolik to bylo nezbytné nevím), kde jsem dostal palubní vstupenku.
Jak je to s ryanair netuším, ale co jsem četl, je to nízkonákladovka, snaží se rejžovat na všem a on-line odbavení je tam nezbytné, jinak se něco připlácí.