Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Keňa očkování

Ahoj, byl nekdo v poslední době v keni?
Zajima me odpověď jestli musim mít očkování. Nekde se pise, ze minimálně žlutá zimnice je povinna, jinde ze nejsou povinna zadna ockovani.

Spíš by bylo lepší odkázat na nějaký oficiální zdroj, než na nějakou soukromou firmu. Bohužel dneska všemu vládne kovid, čemuž odpovídají i oficiální informace https://www.mzv.cz/nairobi/cz/viza_a_konzularni_informace/nazev_kena_aktualni_podminky_vstupu_do.html podle kterých je i toto očkování nutností
Takže opravdu asi nezbývá, než hledat jinde a nebo se poptat na hygieně. Známý který asi před 15 lety cestoval do nějaké podobné tramtárie tehdy uspěl tím způsobem, že ho na OHES rovnou a zadarmo naočkovali. Neví jestli to byl nějaký úlet nebo co, letělo tam víc lidí a ti za ta očkování něco platili.