Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacouval mi někdo do auta?

Ahoj,

dneska jsem prisel do garaze pro auto a mel sem na dverich prekvapeni. Je to spodni cast dveri spolujezdce, nutkno podotknout, ze kdyby do toho nekdo bouch dverma, udela ryhu spise do kliky.

Garaz je spolecna pro cely barak.

Vedle meho auta nikdo neparkuje (tim sem si jisty).

Co podle vas zpusobilo to co je na fotce?

To ze to tam je, s tim sem se uz smiril, ale nejak nemuzu prijit na to, cim se to stalo.

To bile slo umyt (viz treti foto), pripomina mi to, jako kdyz sem valeckem na malovani vzal dverenou skrin.

Na 100% jsem si jisty tim, ze sem s tim neprijel.

Díky za tipy.

Někdo se o to "otřel" nárazníkem a máš tam jeho barvu. Takže kouknout kdo má v baráku bílé auto a jestli nemá odřenej nebo už nově nalakovanej nárazník a stáhnout ho o pár tisíc na opravu tvého auta. Tohle miluju když někdo štrejchne cizí auto a odjede. 3-[

V podstatě souhlasím s afromanem.

Jen bych chtěl ještě dodat, že možná nastal správný čas na zamyšlení, jestli garáž nevybavit kamerou - zvlášť, když je společná pro celý barák. Tím pádem pořizovací a provozní náklady v podstatě nulové a pocit větší bezpečnosti. Teď to bylo "jen" ťuknuté auto, příště třeba něco horšího...

Co k tomu říct... tohle je opravdu smutné. Slušný člověk nechá za stěračem lístek s omluvou a kontaktem.

Rekonstruuje někdo v domě?
Může to být malířská barva, vápno, barva z nábytku atd.?

Nepozdávají se mi patrné dvě "přímky" vůči zemi, kolmá a po úhlem 45°.
Skoro si myslím, že někdo něco stěhoval.

Pokud to udělal někdo bílým autem, tak v případě nálezu viníka metrem ověřit výškovou shodu. Kdysi mě řešili orgáni, které zavolal vyčůraný kšeftař s auty a neoprávněně mne označil za viníka poškození. Když se orgáni a poškozený vypovídali, tak jsem vzal metr a přeměřením prokázal, že jsem to vzhledem k výškovému rozdílu nemohl způsobit. No a protože každému co jeho jest, tak v další etapě to měl dotyčný poškozený za pojistný podvod...