Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rodičia robia zo mňa otroka

Situácia pred 2 rokmi, robím Bakalársku prácu, asi 4 týždne som ťahal 15 hodín denne 7 dní v týždni... bez akejkoľvek pauzy... hneď ako som odovzdal diplomovku, hneď nasledujúci deň "Choď kosiť", ak som chcel povedať že chcem pauzu, už sa vyhrážali že je to ich dom a ... no viete...
Včera som po 5 týždňoch ťahania 15 hodín denne 7 dní v týždni, bez akejkoľvek pauzy konečne odovzdal diplomovú prácu... rodičia dnes už zahlásili "Choď lopatovať štrk...."...

sú normálny??? Oni si fakt robia zo mňa otroka... ako čoskoro idem do svojho, ale príde mi že toto je už fakt na hlavu... a ešte som im to aj povedal a jediné čo vedia zapotiť "nepreháňaj, však to je len kúsok roboty"... posledné 3 dni som mal silné bolesti hlavy, včera mi asi hodinu bolo na odpadnutie až sa mi začernávalo pred očami, a dnes ma chcú poslať lopatovať štrk???

Je to pár let co v médiích proběhla zpráva že (snad dokonce u nás) dcera zažalovala matku, že matka ji nutí dělat domácí práce. Ale soud to smetl se stolu.

... posledné 3 dni som mal silné bolesti hlavy, včera mi asi hodinu bolo na odpadnutie až sa mi začernávalo pred očami,...

Tak zrovna tohle bych nepodceňoval, mohla by to být mozková příhoda. Ale šel bych s tím k lékaři, možná bych si zavolal záchranku, doma to nevyležíš.
:-D:-(:beer:

Ale ja nemám problém porobiť domáce práce, ale zas aspoň jeden deň voľna mi dopriať, už keď som v stave v akom som... ono je rozdiel poslať lopatovať keď je zdravotne človek na tom dobre... ale nie keď je mu zle a nemal ani deň oddych už nejakú tú dlhšiu dobu...

btw. je kopec správ ako ľudia umreli z prepracovania

Včera som po 5 týždňoch ťahania 15 hodín denne 7 dní v týždni, bez akejkoľvek pauzy konečne odovzdal diplomovú prácu... rodičia dnes už zahlásili "Choď lopatovať štrk...."...

Po takejto šichte ti chvíľa lopatovania padne ako balzam na dušu. Rodičia ti týmto robia len dobre.