Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prihlášení na ÚP po 4 letech na brigade u znameho.

Ahoj všem naposledy jsem ofiko pracovl v unoru 2018 a ted jsem skoncil u znameho na brigade (starani se o drobne zvirectvo)
Rad bych se zaradil zase do pracovniho procesu otazka je co mam uvest v zivotopise na ty posledni 4 roky (mam maturitu a 7 let jsem pracoval v oblasti bezpecnosti prace).Poradite jak vysvetlit nebo vyplnit to bile misto ktere nejak nemohu prokazat ? dekuji

Pokud se tě na to hluchý místo bude někdo ptát, třeba potenciální zaměstnavatel, tak můžeš říct, že to byla péče o zvířectvo. Na to není nic špatnýho. Na ÚP to však uvádět nemusíš, pokud nechceš, oficiální zaměstnání to nebylo, takže zápočťák asi mít taky nebudeš.

Taky mě napadlo, že práce se dneska nehledá přes pracák, ani snad už zaměstnavatelé nemají povinnost tam hlásit volná místa, takže kromě nějakých neobsaditelných pozic typu opice na pásu se snad přes pracák nic nehledá. A jde právě jen o to pojištění, které pracák nějakou dobu platí.