Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úhrada - volný čas

Zaplatit či nezaplatit volný čas člověku, který vás odveze vaším autem na místo xy za účelem soukromé akce? Auto vlastní, pohonné hmoty si hradí majitel vozu. Řidič poveze dva vozíčkáře, z nichž jeden vozíčkář a řidič jsou staří známí něco jako kamarádi. Soukromé akce se zúčastní vozíčkáři, řidič si na místě xy zároveň vyřidí své osobní záležitosti. Jak byste jste to (ne)řešili?

Ano, zeptat se je slusnost. Na druhou stranu vnucovat i pres nesouhlas penize muze byt dost neprijemny a nemam to rad.
Ekonomie dobra je zajimavy kus ekonomie. "Dobry pocit" je vzacny statek, ktery jen tezko vyvazit penezma a akcoliv to lze, tak petikilo v blby okamzik je mnohem min, nez dobry pocit o ktery me to pripravi, byt financne bych byl v plusu.