Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co koupit kamarádovi do nemocnice?

Dobrý den nemůžete mi někdo prosím poradit co mám přinést kamarádovi do nemocnice po operaci? Je mu 17 a vůbec nevím co je vhodné přinést a udělat mu nějakou menší radost má rád boty a auta (sbírá je) tak mě napadlo to nějak využít ale nevím takže si nechám od vás poradit

loading...

Kup mu v novinovém stánku nějaké časopisy o autech (od té doby, co se nesmí v nemocnicích prodávat tabák, trafiky zmizely, nevydělají si), pro ukrácení nudy dobré. Něco dobrého na zub, pokud tedy není hospitalizován kvůli gastru.

Treba motyku zalezi co mu operovali.
Jestli mu imputovali nohu nebo ma po operaci oci, tak mu budou boty nebo casaky jasne k nicemu stejne jako by mu zrovna urizli vajco mu nosit LEO.

PS: Jinak mozna nejaky "tablet / iPad" s hromadou souboru .PDF (jeden casak za X stovek Kc z nemocnicni trafiky ma precteny za 30 minut) o autech, prihodit tam naky komixy, hudbu, jestli cte tak nejaké knizky ePub, nejaka videa a filmy aby mu utekl cas by mohlo ujit.
Hlavne aby mu utekl ten cas a z nemocnice mohl uz vypadnout, urcite je to to, co si preje nejvic.
Jestli neni na pokoji sam, nenosil bych bonbonieru, aby tam pak na neho z pod deky vykukovalo 10 hlav co delaji psi oci by mu zni moc nezbylo.