Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svatba v zahraničí

Dobrý den,

Budu mít svatbu v Řecku. Kvůli finanční náročnosti jsem poznal rodinu a mého svědka s doprovodem a jeden par.
Nicméně všechno s rodinou se domluvili už minulý rok a koupilo. Avšak přátelé se svědkem nic do teď neřešili a diví se, že nemáme nic naplánované ( ubytování a letenky).
Oslavu s přáteli máme v Česku oficiální právě kvůli náročnosti.

Řešil někdo zahraničí svatbu a nebo svatbu v ČR?

Asi jsem pomalejší, ale moc nechápu - píšeš, že máš vše domluvené a nakoupené, ale hned v další větě dle svědka nemáte nic naplánované? Co jako na tom máme tady řešit?
A proč na závěr píšeš o svatbě v ČR (tu samozřejmě řešila většina dospělé populace)?