Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budoucnost ve snu.

Nevědel jsem přesně do jaké kategorie tohle mám dát ale jedná se o to že občas se mi zdá ve snu jakoby moment z budoucnosti.. Zdá se mi to a třeba po dvou týdnech. Třeba se dívám na televizi na novej díl seriálu a díval jsem se zrovna ze stejného místa z pohovky na stejnou scénku v televizi a pak jsi vždy uvědomil že se mi můj pohled zdál ale vždy to trvá třeba 2 sec max.

Chtěl bych vědet jestli to má nějakou příčínu a jestli to je normální.

Mně se to stalo před mnoha lety v prváku na gymplu. Někdy v dubnu jsem měl vizionářský sen, že je konec školního roku a já jako jediný ze školy vyfasoval dvojku z mravů. Začátkem června jsem pak udělal průser (do té doby jsem byl "bez poskvrny") a právě kvůli němu jsem ji jako jediný opravdu 30.6 dostal. Vysvětlit si to nedokážu. Chyba v matrixu, nebrání ohled na vnuknutí anděla strážného, kolize paralelních vesmírů, prostě nevím.