Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak seznámit staršího kamaráda se ženou?

Ahoj,

mám v práci staršího kolegu (44) který mi hodně pomohl. Rád bych mu to nějak oplatil. Dlouho si nemůže najít partnerku, protože je hodně stydlivý. Já (22) jsem pravý opak nedělá mi problém přijít za slečnou a seznámit se, ale neumím ji pak následně přehodit na kolegu.

Upřímně nečekám že se tady dočkám nějaké smysluplné odpovědi - jelikož snad ani žádná není, ale možná bych tu od Vás mohl získat alespoň nějakou inspiraci. :-)

Neměl někdo z Vás třeba podobnou zkušenost? Myslím tím roli dohazovače.

Díky za veškeré tipy.

Lovu zdar!

Předmět Autor Datum
Máš sice dobrý úmysl, ale dobré úmysly často dláždí cestu do pekla. Dohodíš mu ženskou a ta ho (třeb… nový
Prasak 06.07.2022 21:17
Prasak
Jestli znáš kolegu a znáš tu ženskou (to znamená, že o nich nevíš nic co by je mohlo přimět k okamži… nový
Yarda 06.07.2022 22:03
Yarda
Vezmi je společně s tebou na letní kino, plovárnu, výlet, na kola, houby, borůvky, ochutnávku vína,… poslední
Kyncl 07.07.2022 14:50
Kyncl

Máš sice dobrý úmysl, ale dobré úmysly často dláždí cestu do pekla. Dohodíš mu ženskou a ta ho (třeba) jen využije, obere o prachy a odkopne. Kolega ti pak poděkuje.
Podobných kolegů mám taky několik a tohle si prostě musí vyřešit každej sám. Někteří byli v mládí vybíraví, ač sami neměli příliš mnoho co nabídnout, po letech si zvykli na život starýho mládence a pro mladý holky to jsou staří tragédi a pro ženský jejich věku už akorát někdo, kdo by se jim pomohl starat o děcko z předchozího vztahu. Takže mu můžeš dohodit leda nějakou osamělou maminu (proč je však sama?). Ženská, co je ve 40 letech svobodná a bez děcek, to je podezřelý, na ní musí být taky něco špatnýho, když ji nikdo nechtěl, nebo s ní nevydržel (ne vždy je špatnej jen chlap).
Takže raději poraď kolegovi, jak si nějakou najít (inzeráty, pomoz mu třídit zrno od plev), ale rozhodně ne žádnej přímej dohoz.

Jestli znáš kolegu a znáš tu ženskou (to znamená, že o nich nevíš nic co by je mohlo přimět k okamžitému odmítnutí, třeba že jsou 4%) tak se jich decentně zeptat (každého zvlášť), jestli by neměli zájem se seznámit. A pak to nechat na nich.
:beer:

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru