Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bolest žlučníku

Dobrý den, cca půl roku mě jednou do měsíce (po dobu 2-3 dnů) bolí břicho a zvracim. Minulý týden, když byla bolest přítomná, mi na pohotovosti zjistili, že se jedná o žlučník, nejspíš žlučníkové kameny. Dnes(bolest už nepřítomná) mi ale na sonu nic nenašli. Nevíte, čím by to mohlo být? Nebyli mi v nemocnici schopni nic říct.

Děkuji

Tak tak.
Mam po operaci žlučníku, ustříhli ho a vyndali mi ho pupkem a vyhodili ho do koše jak vulgární bordel. V ten den jsem tam doslova nechal kus sebe.
Jak píše L-Core, musíš na ultrazvuk, čím dřív, tím líp, jelikož když se ti ucpe, mužeš zežloutnout a svuj problem jestě zbytečnĕ zhoršit.
Jestli ultrazvuk nic neda, tak se porad se stomatologem, pravděpodobně mohlo jít o nějaky zánět.

jsem byl dnes na sonu

Taky jsem byl na sonu a označen jako čistý u doktora, který má praxi jenom na sono.
Pak mě to vzalo, že jsem byl na pohotvosti a následně hospitalizován.
Proběhlo čistění žlučovodů.
Prý tam bylo bahno. Po měsíci šel žlučník ven a je klid.