Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak rychle udělat zmražená (asi kuřecí) játra...?

Jak rychle udělat zmražená (asi kuřecí) játra...?
Jak rychle připravit jako pokrm zmražená kuřecí játra (asi kuřecí)? Musím je napřed rozmrazovat nebo je můžu rovnou hodit "někam" (do hrnce s vodou, na pánev s olejem?) i zmražená? Kdysi jsem je dělal ale už si nepamatuju jak a myslím že jsem je právě NErozmrazoval...
Musím je napřed rozmrazit nebo můžu i bez rozmrazování...?

nebo můžu i bez rozmrazování...?

Ony stejně musí rozmrznout a pak se budou dělat.
V oleji to bude psina budeš uklízet mastnou kuchyň. Pokud vaříš na plynu, mohlo by to i chytnout.
Rozmražená játra třeba v té vodě prohlédnout, není li tam zbytek žluče, osušit v utěrce a vrhnout na pánev.
Jestli jsou i se srdíčky, tak srdíčka proříznout.
Jednou v čase svobodárny jsem to smažil vcelku a ta blanka, co je na srdíčkách se tlakovala, praskala a byl jsem hezky postříkaný tukem.