Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zimná cyklistická bunda z aliexpressu

Nazdar, oplatí sa kupovať zimnú cyklo bundu z aliexpressu? Nakupujem odtiaľ bez problémov drobnosti a aj športové doplnky. Má niekto skúsenosť ako v prípade takto väčších vecí? Bundu čisto výhradne na bicykel som zatiaľ nikdy nekupoval čiže neviem v akých cenách sa vlastne pohybujú na našom trhu. Našiel som túto https://www.aliexpress.com/item/1005001425102409.html vyzerá na fotkách dobre a k tomu aj nohavice spolu za cca 65€, oplatí sa alebo za tú istú cenu kúpim kdekoľvek v športovom obchode aj u nás? Vopred ďakujem za skúsenosti...

Zase číslovanie na aliexpresse je iné a väčšinou je to robené pre Japonský trh, takže neviem akú veľkosť potrebuješ, no možno ti to stačiť nebude. Vždy sa treba pozerať na tabuľky číslovania. Ak nechceš veľa platiť a mať aj dobrú značku, čekni tento online bazar offero.sk kategoria bundy a kabaty a možno sa ti niečo zapáči. Cena nižšia, doprava zdarma, neni čo riešiť.