Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadí mi pohled na krev

Ahoj lidi právě jdu do 8 ročníku a strašně se bojím přírodopisu, je to nauka to těle to by nemusel být takový velký problém ale když jsme se dívali v 6 třídě na video kde si holka jakoby "rozřezala" žíly a tekla ji tam krev tak jsem omdlela v sedmé třídě jsem omdlela na to že jsme se bavili o anorexii a byl tam takový hnusný obrázek, a ještě jsem málem ke konci 7 ročníku jsem omdlela na to že jsme se dívali jak se vyvíjí dítě v břichu matky ale to jsem šla za učitelkou a hned jsem si lehla kdybych jsem ji to nepřišla říct tak bych omdlela a v září jdu na takové vyšetření s tím takže se bojím jak to jako bude když mi takové téma vadí

Tak to se dozvíš v září od doktorů, lepší než nějaké laické rady na internetu. Mně se v mládí dělalo blbě při každé injekci nebo odběru krve, tak jsem to dopředu hlásil a oni mě posadili nebo otevřeli okno a hlídali mě. Pak to za pár let přešlo, asi spíš psychický problém a strach předem.

Mně se v mládí dělalo blbě při každé injekci

To máš dobrý, mně se při pohledu na injekci dělá blbě i ve stáří.

Horší je, že mě doktorka poslala na krev a budu tam muset v průběhu září dojít. Chodím tam dost nerad. Často mi tam totiž nadávají. Hrozně jim vadí, že těsně předtím než mi vpíchnou injekci, ucuknu. Jako kdybych snad ucuknout chtěl. Co mám dělat, když mám tak silné reflexy.

Měl jsem to stějne príteli.
Nakonec jsem to vzdal a přestal jsem se prostě dívat, jak to nachystal, vynadl tu buchnu z toho zasranýho papíru jak šprcku a šel ke mě, zavřu oci, pustím, uvolním tělo a najednou je hotovo.
Prostě na 3s vypnout a maš to zasebou ;-)

Krev jako taková mi nevadí, jsem odkojen na zabijačkách (tak jak vetsina lidí z south-moravy co vyrustali v teplakově nebo osidlené zatáčce), takže kyble krve se mnou ani nehnou.

Jak tu již píšou jiní, studuj češtinu. Prvně to nutně potřebuješ a navíc v hodinách češtiny normálně žádná krev neteče. Ikdyž teda, pokud bude učitel cholerik, tak v tvém případě to úplně jisté není.

Naopak nechoď studovat na doktora, zdravotní sestru, nedoporučil bych ani zaměstnání na jatkách a podobné.

Před vyšetřením řekni doktorovi, že při pohledu na krev omdléváš. Nic víc netřeba.

Jinak podobný "problém" řeší tisíce jiných lidí a žijou s tím v pohodě, takže ty budeš taky. Nemá smysl to hrotit.