Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak to mám řešit

Ahoj,

mám takový dotaz, píšu to tak trochu s nervy na hraně... několikrát jsem načapal svojí přítelkyni se kterou jsem přes rok a půl, moje rodina jí bere pomalu za člena... jak si píše, volá, posílá fotky s někým koho vůbec neznám a pokaždé je to někdo jiný... většinou to bývají zprávy typu "co děláš?" "moc ti to sluší" "můžeš zítra ?" jednou když jsem se s ní málem rozešel tak tam bylo na jednoho člověka asi hodinové tel. hovory a v sms jen samé pusinky z obou stran a přání na sladké sny... poté co jsem jí to řekl že jsem to zjistil.. mi zapírala každou svou buňkou v těle, řekl jsem jí ať přinese telefon a ona rychle smazala všechny zprávy ale zapomněla na tel. hovory a pak mi řekla že to byl jen kamarád který jí občas vezl do práce.. a že mi lhala protože "vím že nemůžu mít žádné kamarády, protože by sis hned myslel že tě podvádím"... několikrát se tohle opakovalo, když jí řeknu ať mi ukáže zprávy na messengeru kde cca 5minut zpět byl rozsáhlí chat tak to má hned smazané a když já najedu na toho týpka v jejích přátelích a vím že tam s ním ten chat měla tak mi řekne že je to jen nějaký sledující a přitom ho sleduje taky a dlouho se spolu na netu bavili...

říká mi že mě moc miluje, že by nikdy nemohla podvést, že je to pro ní úplně nepředstavitelné... její všichni bejvalí jí podváděli, ona je moje první (až ve 24 letech takže u mě to tak úplně nehrozí že podvedu ale ona tomu asi nevěří), je to hezká holka, co se nebojí někoho seřvat... já jsem spíš "je mi to jedno" ale tohle mi jedno není...

mám jí dát ultimátum ? nebo to rovnou ukončit ? když i mám pocit že se ke mě už skoro necítí a že hledá nebo má někoho na něco(za poslední rok mě objala tak 1 ale s*x máme aspoň 1x týdně ale je to takové robotické, nudné..)

díky za názor a přečtení
Filip

proč se na ni nevysereš?
jo, je to těžký když máš člověka rád ale upřímně
ta holka je flundra co tě nejspíš podvádí...
nenech se poslat do háje první a být za poraženého chudáka až si najde borce a pošle tě do pr.
tahle ti za to nestojí

Označovat za flundru někoho, koho jsi v životě neviděl jen na základě co někdo jiný zaujatý tvrdí, to je docela síla. Kdyby sis poslechl verzi druhé strany, třeba by ses divil, že je všechno jinak. Ale je tak snadné někoho pomluvit a odsoudit, když se nemůže bránit, že?

verze druhé strany je vždycky krásně přikrášlená a v podstatě by z ní i Stalin vyšel jako ten chudák kdyby jsme si poslechli "jeho verzi příběhu"
tady je naprosto očividné že ho ta holka podvádí nebo eventuélně podvádět bude
nejsem naivní blb... tady stačí malá dávka selského rozumu