Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem športová obuv membrány COLD.RDY / GORE-TEX

Nazdar, má niekto skúsenosti s membránami COLD.RDY / GORE-TEX v rámci použitia v topánkach? Na obdobie jeseň/zima/jar. Zaujali ma https://www.adidas.sk/obuv-terrex-trailmaker-mid-cold.rdy-hiking/FZ3371.html s COLD.RDY membránou. Mal som kedysi pracovnú obuv s GORE-TEX a strašne sa mi potili nohy, vôbec sa neodvádzala vlhkosť. Kto sa vyzná v športovej obuvi tak budem rád za TIP aj na niečo iné. Posledné roky kupujem Adidas obuv a som spokojný ale ak je niečo za rozumnú cenu v lepšej kvalite... Pozeral som na Salomon alebo North Face.

COLD.RDY není membránová technologie ala Gore-tex.

Ty boty, které máš v linku pravděpodobně žádnou membránu nemají. Tipnul bych si, že voděodpudivost zajišťují společně vrstvy COLD.RDY a PrimaLoft, ale tak moc nepromokavé jako dobré boty s Gore-texem to nebude. To je ale jen moje spekulace, třeba to bude minimálně natolik nepromokavé, že budeš s botama spokojen.

Naštěstí boty už léta řešit nemusím. Objevil jsem kdysi značku Garmisch a asi mají nějakým způsobem obuvnické kopyto odlité podle mojí nohy. :-D Boty jsou prostě specifická záležitost, kde se radit moc nedá. Když budeš mít jinak posazené chodidlo, nemusí ti vyhovovat to, na co jiný nedá dopustit.