Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RADA: Jaký koupit automatický kávovar na latte

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se najde pár lidí co má automatický kávovar sem napsat nějaké poznatky, nějaké doporučení, na co se dívat (specifikace),...
Zkrátka, kupuji kávovar poprvé v životě. Latte na benzině za 70 Kč 2X denně též asi není úplně rozumné, stejně jako Nespresso kapsle ( 1balení na týden cca. 480kč za měsíc ). Vypiju 2 latte denně, upřednostňoval bych nějaký kávovar, co má nádobku na mléko vyjímatelnou ( po dokončení latte vezmu nádobku s mlékem, a vrátím ji do lednice ). Hlavně žádné laborování kolik ml mléka na jednu kávu nalít do nádobky. Cena, vážně netuším, maximálně však 15K. Kávovar bude dělat 2 kávy denně.

Snad se někdo najde, kdo mi poradí.

Děkuji Vám moc.

Dobrý den, moc Vám děkuji za radu. Nicméně, nechci nikoho ani nic obhajovat. Jak jsem psal v prvním příspěvku - kupuji kávovar poprvé v životě a nic o tom nevím. Vždy, když něco kupuji, tak prvně o tom zjišťuji informace. Tento typ kávovaru píše, že má automatické čištění systému mléka, ale co je na tom pravdy? :D
philips-series-5400-lattego-ep5446-70-d6112640.htm

phillips nebrat, mam ho doma, v zaruke bol uz 3x na reklamacii, notoricky zname problemy s mlyncekom. za mna nie. v praci mame delonghi, spolahlivo funguje. kamos automechanik mal tiez delonghi, v dielni, cca 15 kav denne, za 5 rokov nebol jediny raz cisteny ani odvapneny :D nakoniec zomrel, ale svoju pracu urobil vyborne a usetrili na udrzbe :) ja viem, prasarna, ale aspon vidiet kvalitu.

Sakra, toto jsem nechtěl vědět :D CO jako mám teď najít? :D U toho philipsu je dobré toto: U kávovarů se systémem LatteGo samotné mléko neprochází okruhem kávovaru /jako tomu je u kávovaru s klasickým napěňovačem mléka/, tudíž žádné speciální čištění a proplach se tam neděje.
Takže hledání pokračuje