Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chci/nechci podvest

Zdravím, mám dlouholetý vztah, všechno je v pořádku, milujeme se. Ale moje pritelkyne je i zároveň moje první holka v mem životě, nikdy jsem neměl jinou. Chci strašně vědět, jaký to je i s jinou ženou. Na vyber mám, ale nevím, jestli do toho jít nebo ne. Nedokazal bych si asi odpustit, ale zároveň nechci umřít s tím pocitem, ze jsem zkusil jen jednu..

myslim, že si podělanej přiznat tý svojí, že si chceš užít s jinou, páč nevíš, jestli to přijme nebo nepřijme a to je příčina tohohle příspěvku.

jak už tu někdo psal, optimální je jí to říct, divný, že to píšeš veřejně-neveřejně všem sem, ale jí to neřekneš, heh..
neumíš komunikovat, evidentně.

takovou partnerku bych nechtěl.

divný, že ona (ta tvoje) to nevnímá
zřejmě taky neni moc vnímavá.