Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auto Na splátky

Zdravím všetkých už som pár krát prispieval na tejto Poradni väčšinou som sa dočkal len hromady hlúpych poznámok takže si ušetrite svoj aj môj čas ďakujem. Každopádne k veci som nezamestnaný (ani neplánujem pracovať to pre mňa nie je ja som proste zvláštny celý život hrám videohry a to je tak všetko) každopádne už od mala milujem Autá a Lego hehe zbožňoval som ked som sa prevážal ako krpec v aute milujem sedany dá sa v nich pekne pospať hehe každopádne mám účet už od cca 15 rokov (asi) v Tatra Banke a tak ma napadlo myslíte si že by mi dali pôžičku ? teraz mám 20 rokov. Viem že si hovoríte ty kokos tak vyskúšaj ne či ti dajú pôžičku ale problém je že nemám Občiansky Preukaz kým som býval na Slovensku tak som si ho nevybavil a kedže posledné 3 roky bývam v Českej Republike a kvôli kúzelnému Covidu som nemohol ísť na Slovensko bez toho aby ma testovali ako pokusnú krysu (nie som sám posledné 2 roky sú krušné pre všetkých). Tak chcem vedieť čo si myslíte alebo nebankovka by mi možno prachy dala nechcem SuperŠport za 20 miliónov korún to nie skôr auto do 10 tisíc eur. No bohatého kamaráta ktorý by ma akože na oko zamestnal nemám jediný moji kamaráti sú tak 5 nerdi na Platforme Steam hehe takže to by nešlo. A kedže viem že moja rodina by za mňa zvládla splácať tých cca 200 euro mesačne (hold podoj blízkych alebo podoja teba hehe) tak so zadlžovaním sa by nebol problém neplánujem si narobiť exekúcie chcem len auto. Kedže môj život postupne stráca význam a môj posledný sen préjisť sa na športovom aute ktoré budem vlastniť sa mi ešte nesplnil a bohužial nie sme milionári čo si môžu kupovať veci v hotovosti skrátka chcem vedieť čo by ste mi poradili a aké mám šance díky za všetky rozumné rady k veci prajem vám pekný deň.

Odpověď jsi dostal nesčíselněkrát:

bez OP nedostaneš naprosto nic, na milion procent sichr. I ta banka, kde můžeš mít účet BUDE požadovat jako absolutní minimum ověření totožnosti, takže OP nebo pas. Na půjčku nikdy není nárok, takže nikdy nedostaneš záruku. Bez OP máš jedinou záruku, nikdo, ani banka ani nebanka se s tebou nebude bavit vůbec.
Natluč si to do kedlubny, vytáhni hlavu z řiti a zapomeň na to, jednou provždy.

V tvém případě bych si vzal lichvu
to je v podstatě "půjčka" kde se neeviduje bankovní historie a získá ji v podstatě každej
jednoduše si "půjčíš" danou částku a sjednáš si datum třeba za rok kdy pak splatíš jen o něco málo míň
výhoda lichvy je že když si to schopně okecáš tak ve finále nemusíš splatit vůbec nic a zůstanou ti prachy
rozhodně doporučuju v tvém případě ;)