Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna oboru/práce

Dobrý den,
dělám druhým rokem v energetické firmě a moje práce mě ubíjí. Jsem na pozici specialisty na výzkum a vývoj. Pořádně stresující prostředí plus žádná možnost kariérního růstu (jak poziční, tak finančně)
Studoval jsem ČVUT FEL obor EEM - ekonomická specializace.
Napadlo mě dát výpověď a buď se 1) vrátit na univerzitu dodělat doktorát plus hledat práci v akademické sféře a nebo 2) změna oboru, přejít do banky nebo jiné finanční instituce (už na střední mě bavila matematika a semináře ekonomie).
Upřímně nevím co dal, mám se zkusit vypracovat nebo zkusit najít jinou firmu zaměřenou na energetiku?
Budu rad za každý tip.

proč se nás tu ptáš?
Jestli ti jde o prachy, tak se zaměř na finanční sféru.
Jestli chceš dal studovat, tak jsou formy např.: Dálkové studium.(rozmýšlecí)
Za mě:-) Jsi mladej, bouchni do toho a kombinuj :puff: