Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr elektrického kartáčku

Zdravím.
Vybírám nějaký elektrický kartáček a rozhoduji se, kterou technologii. Buď sonickou (Philips Sonicare) nabo magnetickou (Oral-B IO). Máte-li někdo tyto kartáčky, můžete napsat zkušenosti? Zatím jsem více přikloněn k magnetickému kartáčku (konkrétně Oral-B IO 7). Líbí se mi, že po odpočítání 2 minut se kartáček sám nevypne (Philips ano) a na displeji je vidět aktuální stav akumulátoru v % (u Philipsu je jen LEDka).
Díky.

Já mám sonický, ten mi doporučil zubař. Magnetický neznám. A pokud kartáček po 2 minutách vypne, tak ho jedním stiskem zase můžeš zapnout, to snad taková práce není. Sledovat stav aku je nesmysl, vydrží pár měsíců. Pak začne blikat LED a kartáček se vypne. Přinejhorším dočistíš zuby ručně a dáš nabít.