Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik platíte za tarif?

Kolik platíte za tarif? Já mam vodafone, všechno neomezený az 800 Kč měsíčně a přijde mi to přepal. NAvíc od nich mám i net za cca 600

Jsem u nich víc jak 5 let, takže mě to docela se*e, že mám furt stejnou cenu a v dnešní době. Sice u nich mam smlouvu a kdybych chtěl skončit dřív musím platit penále, ale chci něco levnějšího
A když člověk pohrozí, třeba něco dají.

Kolik platíte vy a za co?

Já jsem před pár lety trochu doufal, že mi Vodafone nabídne nějaký zajímavý tarif, když už od nich mám dlouhodobě internet (UPC). Ale když mi zavolali, tak mi nabídli akorát to, co jsem si mohl sám dohledat u nich na webu, žádná podpultovka, nic extra. Zkusili to ještě letos někdy v září, to už by vypadalo zajímavě, ale už jsem neměl zájem, protože benefitní tarif zaměstnavatele pro celou rodinu už Vodafon trumfnout nedokázal.

Abych to upřesnil - paušál jsem udělal synátorovi i manželce, každej má nějaký volný minuty a data, volání mezi sebou zdarma. Dohromady za 3 čísla platím něco přes 6 stovek. Tarif si můžeme seskládat na míru, volání + data podle potřeb. Neomezený nepotřebujeme, takže ušetříme. Kluk má jen 50 minut + 1 GB, ale stojí to 150Kč měsíčně (za cenu krabičky cigaret), což by bohatě stačilo mnoha lidem, leč není to běžně dostupný tarif.