Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového auta co je krátce na našem trhu.

Zdar poradno.
Dosluhuje letitý Peugeot 307. Uvažuji o koupi MG ZS s motorem 1.5 DVVT. Je to benzín nepřímý vstřik bez turba vhodný na krátké jízdy, což dělá manželka každý den do práce a z práce. Když kecnu 10km je moc. Výbavu bych asi volil Emotion. Co vy na to? Mám se bát čínského auta se sedmiletou zárukou?
zs
Díky za za případné komentáře.
Youtube jsem čuměl. Moc tam toho ještě není.

Moje manželka před 3,5 roky rozhodla, že koupíme Hyundai ix-20. Dobře jsme udělali (já bych asi furt jezdil Favoritem). Velmi dobře vybrala!

Na všelikých auto-portálech se tomu autu mnozí vyšklebují (hnusdaj, ani ne pro důchodce, ale výhradně pro socky), tohle nám žíly opravdu netrhá. Mobil a auto - na rozdíl od většiny mužů - považuji za pouhé nutné zlo, naprosto mi na prémiovosti obého nezáleží a "poměřování si vrabečků" (obzvláště u majitelů rozklepaných herek z áček, ale jinak s holým zadkem) v podobě značek a modelů aut mi připadá vyloženě směšné :-p Ale což, někdo si zakládá na autě, mobilu, někdo na něčem úplně jiném… každého věc, že.

ty nepoznáš Morris Garage,starú britskú legendu ? Dnes to má Mitsubishi motory,rovnako ako Catterham,MG by som sa vôbec nebál,oni dobre vedia čo robia,aj keď doteraz robili skôr športové autá,ale MG je solídna firma,zákazníci niesu žiadni beta-testeri.....že v Británii skúpili vo velkom automobilky číňania,indovia,to je druhá vec,ale aj švédske Volvo je dnes už skôr Wong-Wo,ale kvalitu zachovali....