Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mladý pár studentů - bydlení

Potřeboval bych tu uspořádat menší brainstorming na téma prvního bydlení.
S přítelkyní jsem už 3 roky a jsme na vysoké škole. Bohužel, její matka je šílená a tak je nasnadě vymýšlet vlastní společné bydlení. Bohužel, přítelkyně je z Prahy, kde studuje, tudíž kolej není naší možnosti ubytování. Neznáte někdo jinou možnost levneho, dostupného bydlení?

Levné dostupné bydlení v Praze? Zapomeň... Nebo mimo Prahu? To jsem z tvého dotazu úplně nepochopil...

Ideální sehnat bydlení přes známé, bez nějakých zprostředkovatelů, realitek, inzerátů atd... Takže rozhoď (sociální) sítě, obvolej kamarády, pak kamarády kamarádů ...

Na XK se mi vylouplo tohle:
Mám volný miniaturní byteček na Břevnově (20m2 za 10000,- včetně energií s koupelnou, kuchyňkou. Další (25m2 za 11000,-) bude k dispozici buďto po rekonstrukci za cca měsíc nebo bez rekonstrukce do týdne. (P.S. Sdílejte;)
Byl by zájem? Když tak se ozvi SZ, pošlu podrobnost (ale nic o tom nevím).